Modern Tasarımları ile Altın Kolye Modelleri

Modern Tasarımları ile Altın Kolye Modelleri

İnsanlık için en değerli madenlerden biri olarak yüzyıllardır mücevher ve yatırım aracı olarak kullanılmakta olan altın, başarılı tasarımcıların elinde en özel sanat eserlerine dönüşmekte. Bu yılın mücevher modası içinde öne çıkan modern tasarımlarda altın kolye ve yüzük modelleri özellikle günlük yaşam içinde hemen her tarz giysi ile uyum içinde kullanılabilme özelliğinde.

Bu sezonda göze çarpan altın kolye modellerinin genel olarak ortak özellikleri, zarif ve kullanışlı biçimde tasarlanmış olmaları. En sıradan tshirt ile bile kullanıldığında şık ışıltılar yaratabilen bu modellerde kelebek, yusufçuk, kalp, göz, vav harfi ve sonsuzluk işareti gibi oldukça zengin çeşitliliğin olduğu görülmekte.

altin-kolye

Sezonun Şık Altın Kolye Tasarımları

Yine minik pırlantalar eşliğinde hareketlendirildiğini gördüğümüz şirin ve şık altın kolye modellerinde ince altın zincir çeşitleri kullanılmış. Özellikle son iki sezondur genç kızlar tarafından büyük ilgi gören ince bir zincir yapısına sahip hayalet kolye adı verilen kolye modelleri ise hemen her tasarımcının koleksiyonları arasında yer almakta.

Toplum olarak güçlü inançlarımızı temsil eden koruyucu özellikte harf ve nazar boncuğu gibi modellerin yanı sıra yine Fatma’nın eli modeli son sezonların ilgi gören altın kolye modelleri arasında. Özgün ve seçkin tasarımları ile birlikte sunulan avantajlı fırsatlar içinde sunan adresinde yer alan altın kolye modelleri bir tıkla ayağınıza kadar getirilmekte

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.