Gelinlik için Beyaz Ayakkabı Modelleri

Bir gelinliğin en önemli tamamlayıcısı kuşkusuz ki ona uygun bir çift ayakkabıdır. Gelinlik ile ayakkabı uyumunun sağlanması ise hemen bir anda gerçekleşecek bir iş değildir. Her ne kadar ikisi de beyaz olsa da, renk ton farklılıklarının yanı sıra doku farkı da kendini gösterebilir. Dolayısıyla bir ayakkabı seçerken, gelinliğinizle tam bir uyum sağlamasına özen göstermelisiniz.

gelinlik için beyaz ayakkabılar

gelinlik için beyaz ayakkabılar

Düğün gününüz, kuşkusuz ki tüm dikkatlerin üzerinizde olduğu bir gün olacak. Dolayısıyla da tepeden tırnağa şık, hoş ve uyum içinde görünmeniz gerekir. Yani saçınızın ve makyajınızın yanı sıra, gelinlinizin ve ayakkabılarınızın da ahenk oluşturmasında fayda vardır. İster gösterişli bir gelin olun, isterseniz sade ve mütevazı olmayı yeğleyin, giyimde uyum kuralının değişmeyeceğini bilmelisiniz.

Beyaz Taşlı Ayakkabılar ile Işıl Işıl Gelinler

Eğer gelinliğiniz çok gipürlü ya da çok işlemeli değilse, beyaz taşlı ayakkabılar sizlere kesinlikle tavsiye edeceğimiz modeller olarak öne çıkıyor. Çünkü özel günler için çok uygun tasarımlar olan bu modeller, düğün ya da nişan gibi çok özel zamanlar için son derece uygun ve yerinde bir tercihtir.

gelin ayakkabısı

gelin ayakkabısı

Renkli Taşlı Ayakkabılar

Ayakkabıda gösterişin yanı sıra estetik görünümü de seven bayanlar için tasarlanan taşlı ayakkabı modelleri tabii ki yalnızca beyaz renkten ibaret değil. Gelinler için daha ziyade beyaz renkler hakim olsa da, onun dışındaki renkli ayakkabıların da kendine has güzelliği var. Özellikle nişan ve balo gibi organizasyonlar için son derece uygun ve şık tasarımlar olarak öne çıkan bu ayakkabıları bazı bayanlar günlük yaşamda bile giyebiliyor.

Renkli Taşı Ayakkabı

Renkli Taşı Ayakkabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.