Gelin Ayakkabınızı Seçerken Bunlara Dikkat Edin!

Evliliğe hazırlanan tüm genç kızlar için gelinlik ve gelinlik ayakkabısı seçimi çok önemli. Evliliğe ilk adımı atmak için gün sayarken bir yandan da gelinlik modelleri ve gelinlik ayakkabıları incelenir, bir yandan da diğer hazırlıklar tamamlanır. Kim ne derse desin düğün gününe sayılı günler kala gelin adayları için gelinlik seçiminden sonra en önemli şeylerden birisi de gelinliğin altına giyilecek ayakkabı modelidir.

Gelin Ayakkabıları

Gelin Ayakkabıları

Gelinlik Ayakkabı Modelleri

Gelinlik ayakkabıları genel olarak beyaz ve krem renginde tercih edilse de yeni trend renkli gelin ayakkabılarının da oldukça ilgi görüyor olduğunu gösteriyor. Artık klasik beyaz ve krem rengi ayakkıbılar yerine renkli ayakkabılar da gelinlik ile birlikte kombinlenebiliyor. Gelinlik ayakkabı modelleri sıklıkla topuklu ayakkabılar olduğu gibi günümüzde spor ya da babet gelinlik ayakkabı modelleri de tercih ediliyor. Ayakkabı seçiminde düğün mevsimi ve düğünün yapılacağı mekan önemli bir rol oynar. Açık havada yapılacak bir törende özellikle kır ve sahilde düzenlenen düğün törenlerinde zemin şartlarına uygun ayakkabı tercih edilmeli.

gelin ayakkabıları

gelin ayakkabıları

Kapalı mekanlarda her türlü topuklu ayakkabı giyilebilirken açık havada mekanla uyumlu, rahat edilebilecek ayakkabılar tercih edilmeli. Ayakkabı seçiminde gelinlik modeli de göz önünde bulundurulmalı. Çok süslemeli ve gösterişli bir gelinliğin altına yine çok süslemeli ve gösterişli bir ayakkabı tercih edilmemeli. Bunun yerine daha sade modelleri tercih ederek gelinlik ön plana çıkarılmalı. Her ikisinin de gösterişli ve aşırı süslemeli olması sizi şık yapmak yerine rüküş yapacaktır. Yeni sezon gelinlik ayakkabı modelleri için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Gelin Ayakkabıları

Gelin Ayakkabıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.